FMA Travel ile AKDENİZ TURU

FMA Travel ile AKDENİZ TURU

Antalya /

Adres : FMA Travel ile AKDENİZ TURU

Etkinlik Tarihi : 31.12.2021

Etkinlik Saati :

Telefon : 0 232 404 42 82 - 0232 404 51 52 (542) 362 (FMA) 0 887 (TUR)

Mail Adresi : info@fma.com.tr

Web Sitesi : www.fma.com.tr

Kişi Başı : 999 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Etkinlik Programı - Detayları

- Salda Gölü Farkı ile -

 

 

'Şelaleleri, Antik Kentleri ve Gölleri ile'

 

 * * * AKDENİZ TURU * * *

 

'En Zengin Program ve En Ekonomik Fiyat'

 
'Bu Yılbaşı Sıcak Bir Yer İsteyenler İçin Dopdolu Bir Yılbaşı Özel Antalya Turu'

 

31 Aralık - 02 Ocak (3 Gün - 2 Gece)

 

...

 

31 ARALIK CUMA /  SERİNHİSAR BELDESİ - SALDA GÖLÜ – BURDUR GÖLÜ - BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ – ANTALYA 

Sabah 06.30’da Mavişehir-Egepark önü, 06.40’ta Bostanlı İskele, 06.50’de Karşıyaka FMA Anıt, 07.00’de Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi, 07.10’da Sabancı Kültür Merkezi önü, 07.20’de Göztepe İskele önü ve 07.30’da Üçkuyular Shell’de buluştuktan sonra Akdeniz’in güzel göllerini ve tarihi eserlerini gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda verdiğimiz kahvaltı molasının ardından Denizli – Serinhisar Beldesi’ne ulaşıyoruz. Ege Bölgesi’nin tüm leblebi ihtiyacını karşılayan bu şirin beldeden leblebi alışverişlerimizi yaptıktan sonra ülkemizin en güzel göllerinden birisi olan Salda Gölü’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Günün en güzel vaktinde ulaştığımız bembeyaz kumsalları ve Maldivler’i anımsatan mavi-yeşil suları ile bir doğa harikası olan Salda Gölü’nde keyifli anlar yaşıyor ve yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Burdur Gölü’nün manzarasını izleyerek Burdur’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Burdur’da Türkiye’nin en zengin müzelerinden biri olan Burdur Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz. Burdur’a özgü ünlü ceviz ezmelerini de aldıktan sonra Antalya’ya doğru hareket ediyoruz. Antalya’ya ulaştığımızda kent merkezindeki 4* Grida City Hotel’e yerleşiyor ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik ve limitsiz içki eşliğinde doyasıya eğlenerek 2022'ye merhaba diyoruz.

 

01 OCAK CUMARTESİ / AKDENİZ DOĞA ve TARİH KEŞİF TURU ( Ekstra )

ANTALYA KALEİÇİ – YİVLİ MİNARE - HADRIAN KAPISI - ASPENDOS TİYATROSU – MANAVGAT ŞELALESİ – MANAVGAT ÇAYI – DÜDEN ŞELALESİ

Sabah otelimizde aldığımız geç kahvaltının ardından Antalya kent merkezindeki tarihi yapıları yakından tanımak otelimizden ayrılıyoruz. Antalya’nın simge yapılarından biri olan Yivli Minare, Kaleiçi Evleri ve Hadrian Kapısı’nı yakından tanıyor ve yöresel ürünlerden alışveriş yapma şansı yakalıyoruz. Daha sonra dileyen misafirlerimizle ekstra olan “Akdeniz doğa ve tarih keşif turu”na çıkıyoruz. Bu turumuzda hepimizin çokça merak ettiği Aspendos Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi ve Düden Şelalesi’ni yakından tanıma şansı yakalıyoruz. Muz bahçeleri arasında Akdeniz ile el ele yaptığımız yolculuğun ardından Anadolu’nun günümüze ulaşmış en sağlam Roma tiyatrolarından biri olan Aspendos Tiyatrosu’nu geziyoruz. Burada geçirdiğimiz keyifli anların ardından ulaştığımız yörenin en görkemli şelalesi Manavgat Şelalesi’nin eşsiz doğasında dinlenme şansı yakalıyoruz. Manavgat’ta yaptığımız keyifli gezintinin ardından Manavgat Çayı’nın yanı başında öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından bir başka doğa harikası olan Düden Şelalesi’ne doğru yola koyuluyoruz. Burada şelalenin muhteşem havasında serinleme ve şelaleyi fotoğraflama şansı yakalıyoruz. Gün sonunda  kent merkezindeki 4* Grida City Hotel’e dönüyor ve açık büfe akşam yemeğimizi alarak dinleniyoruz.


02 OCAK PAZAR /  ANTALYA - KEMER – KAŞ – ANTIPHELLOS LAHDI– KEKOVA

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından Akdeniz kıyılarında Kemer’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Bu güzel yolculuğun ardından ulaştığımız Kemer’de verdiğimiz kısa molanın ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.  Akdeniz ile baş başa geçen keyifli bir yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerini arkamızda bırakarak Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’a veda ederek İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


...


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

4* GRIDA CITY HOTEL'DE Y.P. KONAKLAMA

< LİMİTSİZ İÇKİLİ ve CANLI MÜZİKLİ YILBAŞI GALA YEMEĞİ

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETLERİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< OTELDE ALINAN EKSTRA YİYECEK ve İÇECEKLER

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEKLİ KEKOVA TEKNE TURU

<  AKDENİZ DOĞA ve TARİH KEŞİF TURU ( 99 TL )