FMA Travel ile PAMUKKALE ve NİKFER KAYAK MERKEZİ

FMA Travel ile PAMUKKALE ve NİKFER KAYAK MERKEZİ

/

Adres : FMA Travel ile PAMUKKALE ve NİKFER KAYAK MERKEZİ

Etkinlik Tarihi : 31.12.2021

Etkinlik Saati :

Telefon : 0 232 404 42 82 - 0232 404 51 52 (542) 362 (FMA) 0 887 (TUR)

Mail Adresi : info@fma.com.tr

Web Sitesi : www.fma.com.tr

Kişi Başı : 1799 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Etkinlik Programı - Detayları

PAMUKKALE - NİKFER KAYAK MERKEZİ
BULDAN - HIERAPOLIS


- BEYAZ CENNET PAMUKKALE’DE MUHTEŞEM BİR YILBAŞI -

<<< 5* LYCUS RIVER THERMAL HOTEL’DE LİMİTSİZ İÇKİLİ YILBAŞI GALASI >>> 

 

- EN ZENGİN PROGRAM -

 

Nysa Antik Kenti | Pamukkale | Hierapolis | Karahayıt | Nikfer Kayak Merkezi | Balon Turu


Buldan | Alaşehir | Salihli | Kurşunlu Kaplıcaları


 

31 Aralık - 02 Ocak (3 Gün - 2 Gece)


 ...


1. Gün/ 31 ARALIK CUMA : NYSA ANTİK KENTİ – PAMUKKALE- HIERAPOLIS - KARAHAYIT

Sabah saat 07.00'de Mavişehir Egepark, 07.10'da Bostanlı İskelesi, 07.20'de Karşıyaka Anıt, 07.30'da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi Önü, 07.40'da Sabancı Kültür Merkezi, 07.50'de Göztepe Vapur İskelesi, 08.00'de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra yeni yılı kutlamak ve PAMUKKALE, HIERAPOLIS, BULDAN ve NİKFER’i keyifle gezmek için yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından Nysa Antik Kenti’ne varıyoruz. Ören yerini rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Pamukkale'ye doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolculuğumuz sonunda ilk olarak sevdiklerimize yılbaşı hediyelerimizi almak için Denizli'nin ünlü tekstil ürünlerinin satıldığı bir mağazaya konuk oluyoruz. Alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Pamukkale’ye gidiyor ve travertenleri izleyerek açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından Hierapolis Antik Kenti’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Keyifle geçen bir günün ardından Pamukkale Karahayıt'ta bulunan termal havuzları ve hamamı ile göz dolduran 5* Lycus River Hotel’e yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde yılbaşı galasına katılmak için FMA TRAVEL'a ayrılan özel bölümde yerlerimizi alıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik ve limitsiz içki eşliğinde doyasıya eğlenerek 2022'ye merhaba diyoruz.


2. Gün / 01 OCAK CUMARTESİ : NİKFER KAYAK MERKEZİ

Sabah otelimizde aldığımız geç kahvaltının ardından Pamukkale’nin bir diğer beyaz cenneti olan Nikfer’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yeni yılın ilk gününde Nikfer Dağı’nda kar keyfini doyasıya yaşıyoruz. Denizli’nin gözde kayak merkezi olan Nikfer Kayak Merkezi’nde dileyen misafirlerimiz teleferik ve kayak keyfi yaparken dileyen misafirlerimiz sıcak kafeteryasında oturarak seyir keyfi yapabilirler. Güzelliklerle geçen bir günün ardından Denizli’nin ünlü leblebilerinden almak için alışveriş molası veriyoruz. Alışverişlerimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüyor ve akşam yemeğine kadar otelimizin termal imkanlarından doyasıya yararlanıyoruz.

 

3. Gün / 02 OCAK PAZAR : BALON TURU – BULDAN – ALAŞEHİR – SALİHLİ KURŞUNLU KAPLICALARI

Otelimizde geçirdiğimiz güzel gecenin ardından sabahın ilk saatlerinde arzu eden konuklarımız Pamukkale’yi gökyüzünden izlemek için extra olan balon turuna katılabilirler.

Sabah bizler için hazırlanan açık büfe zengin kahvaltımızı aldıktan sonra otelin termal olanaklarından yararlanmak için 11.30'a kadar otelimizde dinleniyoruz. Daha sonra otelimizden ayrılarak hünerli kadınlarının dokuduğu Buldan bezleri ile dünyaca tanınan Buldan'a gidiyoruz. Buldan'da rehberimiz bizlere serbest zaman veriyor. Buldan’ın tarihi sokaklarında yaptığımız keyifli gezinin ardından Buldan’dan ayrılarak Alaşehir’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Alaşehir’e ulaştığımız rehberimiz eşliğinde kısa bir gezinti yapıyor ve sonrasında Alaşehir’in ünlü Kapama’sının tadına bakmak için otantik bir restorana konuk oluyoruz. Öğle yemeğinin ardından Salihli’ye giderek Kurşunlu Kaplıcası’nda kahve molamızı veriyoruz. Keyifle geçen dolu dolu üç güzel günün ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız İzmir'de doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından FMA TRAVEL’ın keşiflerle dolu başka bir gezisinde yeniden buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

 

...

 

ZENGİN ORDÖVR TABAĞI

 Domates söğüş , salatalık söğüş, beyaz peynir, tulum peyniri, biber dolma, zeytinyağlı enginar , rus salatası, haydari , kızartma , yoğurt, dana dil

  

YEŞİL SALATA

Zeytin yağ ve limon sos ile marine edilmiş zengin yeşil salata


ARA SICAĞI

Sebzeli Talaş Böreği 


ANA YEMEK

Püre yatağında dana rosto , sebze garnitürlü


YILBAŞI MEYVE BUKETİ


 TAHİNLİ KABAK TATLISI


 YENİ YIL PASTASI 


Gecenin sonunda nefis İşkembe Çorbası

 

***LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ***

 

YILBAŞI ÖZEL EĞLENCE PROGRAMI | ORYANTAL SHOW | YENİ YIL ÇEKİLİŞİ

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* LYCUS RIVER HOTEL’DE Y.P KONAKLAMA

< 5* LYCUS RIVER HOTEL’DE LİMİTSİZ İÇKİLİ ve

   ÖZEL EĞLENCELİ YILBAŞI GALASI

< OTELDE ALINAN SABAH KAHVALTISI ve AKŞAM YEMEĞİ

< ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

< TERMAL HAVUZ – HAMAM ve SAUNA KEYFİ

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< OTELDE EKSTA ALINAN YİYECEK ve İÇECEKLER

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< BALON TURU

< NYSA VE HIERAPOLIS ANTIK KENTLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< NİKFER KAYAK MERKEZİ TELEFERİK ÜCRETİ