Vize Bilgileri

Yurtdışı gezileri için vize işlemleri gerçekte zannedildiği kadar zor ve karmaşık değil. Önemli olan vize almak için gerekli evrakları eksiksiz hazırladıktan sonra başvurunuzu profesyonel vize hizmeti veren bir vize acentası ile yapmanız.

 

En güvenilir vizeyi almak ve en uzun süreli vize sahibi olmak, birçoğumuzun ilk hedefi. Bunu başarmak için ilk adımda sizlere aşağıda belirttiğimiz Yunanistan vizesi için gereken evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamanız yeterli.

 

Vize için gerekli evraklar hazır olduktan sonra yurtdışı turlarında kullanacağınız Schengen vizesi başvurusu için artık hazırsınız. Vize almanın en kolay yolunu sizlere sunan ve de Yunanistan vize işlemlerinde uzman FMA TRAVEL Vize Acentası artık vize işlemlerini sizin için takip ediyor olacak.

 

En kısa sürede Yunanistan gezilerinde ve yurtdışı turlarında ihtiyacınız olan Yunanistan Vizesine sahip olmanız için vize başvurusu yapmadan önce hazırlanması gereken evraklara bir göz atalım.


<< YUNAN ADALARI VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR >> 


Sakız Adası Vizesi Almak Artık Çok Daha Kolay !


 

· Schengen Vizesi Başvuru formu (FMA Tarafından)


· Geçerli (son 10 yıl içerisinde alınmış) pasaportun  ilk sayfası dahil işlenmiş tüm sayfalarının fotokopisi.


· Nüfus cüzdanı fotokopisi


· Arka fonu beyaz 2 adet biyometrik fotoğraf


· Seyahat sağlık sigortası (FMA tarafından)


· Otel ve ulaşım rezervasyonu (FMA tarafından)

 

Çalışanlar İçin Yunanistan Vizesi;

Antetli kağıda yazılmış işveren yazısı veya izin onayı, son 3 aylık maaş bordrosu kaşe imzalı, işe giriş bildirgesi, 4A detaylı hizmet dökümü (e devletten barkodlu alınabilir), çalıştığı iş yerinin 6 ayı aşmamış güncel oda sicil kaydı, sicil gazetesi kopyası, güncel vergi levhası, imza sirküleri.

 

 

Şirket Sahipleri İçin Yunanistan Vizesi;

İşyerine ait 6 ayı aşmamış güncel faaliyet belgesi, bağlı olunan odadan 6 ayı aşmamış oda sicil kaydı, sicil gazetesi kopyası, güncel vergi levhası, imza sirküleri, 4A 4B Detaylı hizmet dökümü SGK (e devletten barkodlu alınabilir)

 

 

Çiftçiler İçin Yunanistan Vizesi:

Ziraat odası tarafından verilen çiftçi belgesi 


 

Emekliler İçin Yunanistan Vizesi:

Emekli maaşını gösteren ıslak imzalı kaşeli en fazla 15 gün önce alınmış son 3 aya ait banka hesap dökümü, SGK emeklilik belgesi (e devletten barkodlu alınabilir)

 

 

Çalışmayanlar İçin Yunanistan Vizesi:

Geçimini sağlayan kişiye ait geçim evrakları

(işyeri sahibi, emekli, çalışan, çiftçi hangisi ise ona istenen evraklar)


· Son 3 aylık bakiyeli kaşeli ıslak imzalı banka hesabı ve onaylayanın imza sirküleri

 

· Seyahat amacını belirten dilekçe (FMA tarafından)

 

· Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği

 

· Tarihçeli yerleşim yeri belgesi (e devletten barkodlu alınabilir)

 

· Yurda giriş çıkış belgesi (e devletten barkodlu alınabilir)

 

Sizlere yukarıda kısa maddeler halinde sıraladığımız evrakların hazırlanmasında Yunanistan Vizesi’nde uzman Fma Travel Vize Acentesi her türlü desteği vermek ve sizlere en kısa zamanda en uzun süreli Yunanistan Vizesi’ni almak için hazır.


Tek yapmanız gereken 20 yıla yakın tecrübesi ile Yunan Adaları ve Yunanistan ana karasında düzenlediği yurtdışı turları ile birçok ilke imza atan Fma Travel’ın vize servisinin 0 532 719 08 70 numaralı telefonundan iletişime geçmek.


Yunanistan Turları’nda uzman acenta Fma Travel’ın Yunan Adaları Turları ve Yunanistan hakkında bilgi almak için alanında en çok ziyaret edilen Sakız Turu, Samos Turu, Midilli Gezisi, Kos Turu, Rodos Gezisi, Girit Gezisi, Leros Turu, Kalymnos Turu, Patmos Turu, Symi Turu, Atina Gezisi, Kavala Turu ve Ada Gezileri isimli sitelerimize göz atabilirsiniz.


Gezerken yaşamak ve yaşarken gezmek dileği ile…

 

 

 

Yunanistan Vizesi Başvuru Formu